Spoločnosť na predaj

Spoločnosť na predaj

Čo to znamená, ak nájdete v ponuke spoločnosti firmy na predaj? Znamená to, že si môžete prostredníctvom uzatvorenia kúpno-predajnej zmluvy zabezpečiť firmu so všetkými potrebnými náležitosťami. So všetkým nevyhnutným pre štart podnikania, čomu predchádza uskutočnenie istých krokov v súlade so zákonom, ktorý sa k danej téme bezprostredne vzťahuje. Firmy na predaj sú určené pre potenciálnych záujemcov, ktorí sa chcú vyhnúť celému procesu, ktorý sa rozhodli prenechať sprostredkovateľskej spoločnosti.

dopracujte sa k vášmu podnikaniu formou online

Ak aj vy cítite, že radi by ste sa pustili do podnikateľských aktivít, ktoré vystihujú vášho ducha a sú blízke vášmu srdcu, ale administratívna práca a vybavovanie s tým spojené vám príde ako strata vášho drahocenného času, niečo, čo vám celkom nesedí, do čoho sa nevyznáte a tak ďalej, pokojne nás kontaktujte. S našou pomocou zvládnete naštartovať vaše podnikanie bez zbytočných strachov a stresov, že niečo nevyjde podľa vašich predstáv, alebo že sa čakacia doba neprimerane predĺži, čo by pre vás znamenalo ďalší nevyhnutný odklad s realizáciou vášho podnikateľského plánu. Firmy na predaj 41business.com sú uvedené v našej databáze firiem určených na predaj. Postup je nasledovný. Vyberiete si firmu, ktorá vám vyhovuje a kontaktujete nás prostredníctvom vyplneného objednávkového formulára.

naplánujte si váš úspech

My sa vám ozveme a preberieme si jednotlivé skutočnosti. Po zhode prejdeme k uskutočneniu samotnej kúpno-predajnej zmluvy. Od vás budeme potrebovať úradne overené podpisy. Ostatnú prácu už nechajte na nás. Firmu zapíšeme do obchodného registra na základe vašich požiadaviek a zmien v názve, sídle, predmete alebo predmetoch podnikania. O zápise do obchodného registra budete písomne a elektronicky informovaní. Váš deň D, ktorý sa považuje za štart do novej etapy vášho životy, kedy rozbiehate váš biznis je práve deň zápisu do obchodného registra. Tešíme sa na spoluprácu s vami. V prípade dotazov nás neváhajte osloviť.