Tešte sa na tantrickú masáž

Prichystali ste si pre vášho kamaráta, alebo sa ešte len chystáte, pripraviť darček vo forme poukážky na tantrickú masáž? A nemáte zatiaľ žiadnu osobnú skúsenosť a chceli by ste sa dozvedieť niečo viac o tejto procedúre? Potom by sme si mohli spoločne prejsť niektoré body, pre ktoré sú tantrické masáže typické.

tantra masáž

Rozkoš začína pozvoľna – muži, ktorí nikdy na žiadnej podobnej masáži neboli, a poznajú iba športové masáže, ktoré sú celkom hrubé, nemajú zpravidla predstavu o tom, čo ich na tantre čaká. Môžu byť aj veľmi prekvapení, že masáže je možné viesť aj inak, formou veľmi jemných dotykov, a že sa nemusia začínať práve pri penise, ale pokojne tam, kde by ste to neočakávali, napríklad na zátylku alebo na bosých chodidlách. Veľmi jemné dotyky, nežné a slastné hladenie, spôsobí to, že sa všetka energia začne stupňovať do blaženého pocitu, ktorý hraničí s orgazmom. K naozajstnému orgazmu potom nie je ďaleko, ale tým to ešte len začína.

naozajstná masáž

Rozkoš pokračuje tam, kde chcete – neobávajte sa s masérkou komunikovať a požiadajte jej o láskavosť dotýkať sa tam, kde vám to najviac vyhovuje. Masérka sa vám bude snažiť maximálne vyhovieť, pretože cieľom tantry je rozkoš, ktorá prevyšuje zážitok z bežného sexu. Preto tiež bývajú tieto úkony vyhľadávané a žiadané. Muži totiž nemusia vyvíjať prakticky žiadnu fyzickú námahu, a iba si užívajú vlastný slastný pocit, ktorý smeruje až k vyvrcholeniu.

Rozkoš končí v pupku – keď sa zadívate na ľudské telo, zistíte, že pupok sa nachádza presne v jeho strede. Odtiaľ sa tiež formuje v matkinom tele embryonálny zárodok, a od pupku spojeného s pupočnou šnúrou sa tiež začne tvoriť všetko podľa DNA. Do pupku prúdi od matky výživa a budúci potomok tadiaľ tiež vníma matkinu energiu. Po narodení nám zostane v tomto mieste obyčajná priehlbina a pupočná šnúra odpadne, ale citlivosť v pupku zotrvá. A pokiaľ sa necháte v strede pupku dráždiť šikovnou masérkou napríklad hranou nechtu, a pokiaľ si je tohto faktu masérka vedomá, môžete prežiť veľmi intenzívny orgazmus, spojený s výstrekom semena.

Podobné príspevky