Kde by ste sa išli zabaviť ja by som išla na dobrý výlet či dovolenku alebo si len bez všetkých starostí hovieť užívať nemyslieť na
Pamätáte si na časy, ktoré už dávno pominuli ? Na ten čarokrásny detský úsmev za darovanú hračku, za nezabudnuteľné zážitky vonku, či malú sladkosť ?
Školský rok je takmer za nami a objavuje sa problém s nečakane veľkým množstvom voľného času. Nie všetci rodičia môžu tento čas stráviť so svojimi