Vybočme z komfortu

Kde by ste sa išli zabaviť ja by som išla na dobrý výlet či dovolenku alebo si len bez všetkých starostí hovieť užívať nemyslieť na nič. Nechceli by ste tak dva roky dovolenku alebo prázdniny ja niekedy áno užívať si ako milionár nič nerobiť. Možno si poviete že by sme sa unudili k smrti ale asi nie zregenerovali by sme boli by sme ako rybičky. Neboli by sme ustavične frflavý ako staré babky či dedkovia doslova znechutený. Ale to robí ten ustavičný zhon. Ja by som sa chcela venovať robiť cez sociálne siete ale des suma 200 eur keby že vyhrám nepoviem ani f. Akurát počúvam krátke TV správy des čo sa deje. Jednu vec vám poviem toto neskončí dobre nechcem strašiť ale to hovorí aj známa.

maj rád seba keď už druhý ta nemá rád dopraj si

Od stredy hlásia prudké ochladenie na pár dni. Akú zábavu preferujete ja hudbu aj totálny relax akýkoľvek. Jeden čas som zbierala malé kalendáre tie čo nosíme v peňaženke ale chcela by som sa k tomu vrátiť niečo ešte mám. Na teraz zbieram po rokoch známky aj to je zábava dá sa to tam zaradiť. Keď dopíšem pôjdem variť ale dnes také vegán jedlo pohánku. Nechápem jednu vec že niekto nepozerá TV asi novodobá choroba poznám kopu takých čo to praktizujú alebo je choré že neznáša niekto po kope veľa ľudí choré. Píše mi jedna baba ona je tak na tom robím jej výklady myslím si že je to psychický problém. Ja fakt niekedy mám chuť vybočiť mám na mysli zmiznúť zmeniť komfort tiež mimo civilizácie lebo ma to nebaví.

zaobstaraj si zvieratko pre zábavu ale aj aby si nebol sám

Ja sa prestávam ako keby tešiť som unavená v tomto kruhu stále dokola. Aj to je na zmyslenie že vás kamarátka sklame a jednoducho skončíte priateľstvo to je len pretvárka faloš dnes sa priateľstvo nenosí. Ona ex kamoška klame podvádza ja keď napíšem čo si myslím som tá zlá aspoň ukázala svoju pravú tvár faloš ale tak aj skončí . Si myslí že jej frajer bude v zajatí pri nej omyl často jej sa vyhrážal že odíde od nej raz to urobí uvidíte. Ja nepotrebujem takú zlú falošnú kamošku nech sa má ale tak ako robí nebude mať žiadnu kamošku ani kamoša nikoho. Ona si asi myslela že je to zábava choré. Ale to tu nebudem riešiť . V tomto článku ide hlavne o akúkoľvek zábavu. Môj priateľ aj keď pracuje v Rakúsku občas vypadne von keď má voľno aj sa zabaviť má pravdu aspoň nie je ako zavretý pes v klietke.