Lacný marketingový nástroj pre vašu firmu

Dnes je na trhu veľké množstvo firiem, preto je budovanie značky a celkové zviditeľňovanie vlastnej spoločnosti podstatnou súčasťou podnikania. Bez kvalitného PR a vhodnej reklamy sa o vás zákazníci dozvedia len veľmi ťažko, alebo za podstatne dlhšiu dobu z referencií, ak ste naozaj výborný vo svojom obore. Preto je investícia do dostupnej reklamy a budovania svojho brandu naozaj dôležitou zložkou nákladov každého podnikateľa. V dobe obrovskej digitalizácie a umelej inteligencie si však ľudské oko veľmi rado pozrie aj nejaké tie fyzické podnety. Zvlášť, keď sú vizuálne atraktívne. Neváhajte preto umiestňovať svoje logo na všetky vhodné nosiče, ako sú napríklad lepiace pásky. Budú šíriť povedomie o značke a zákazníci si vás lepšie zapamätajú. Dá sa teda povedať, že potlač lepiacich pások je veľmi zaujímavým, efektívnym a zároveň cenovo nenáročným reklamným ťahom.

Aké sú možnosti?

Možností je v tejto oblasti viacero. Cena potlačených lepiacich pások závisí od viacerých atribútov, a to: hrúbky základnej fólie, typu lepiacej vrstvy (napríklad hotmelt, akryl, solvent), počet farieb, ktoré sa budú tlačiť, a nakoniec množstvo lepiacich pások, ktoré si necháte vyrobiť.

lepící pásky

V zásade platí, že čím väčšie množstvo, tým vyššia zľava a aj nižšia cena za jeden kus. Závisí len na vás, koľko ich spotrebujete, pretože je rozhodne výhodnejšie nechať si vyrobiť lepiace pásky naraz.

Druhy lepiacich pások

Poďme sa ešte pozrieť na to, aké typy lepiacich pások môžete voliť. Klasickým a základným riešením je akrylová lepiaca páska, ktorú však môžete mať aj v tichej verzii. Tá je výhodnejšia v tom, že nerobí taký veľký hluk v priestore, čo je mnohokrát príjemnejšie pre pracovníkov i okolie. Tavná lepiaca páska je vyrobená tak, že sa jej funkcie aktivujú teplom a je teda v mnohých prípadoch pevnejšia a často sa používa napríklad v logistike. Špeciálnym druhom sú chladiace lepiace pásky – tie sa využívajú najmä v súvislosti s elektronikou. No a nakoniec dnes už veľmi obľúbený ekologický variant predstavujú biele či hnedé papierové lepiace pásky, ktoré s logom vyzerajú výborne. Hľadáte spoľahlivú firmu na potlač? Kontaktujte Superpack.sk.

Podobné príspevky