Doplnky výživy nám pomáhajú s mnohými neduhmi

Na ľudský organizmus má vplyv mnoho produktov, ktoré konzumujeme, ale to, aký majú obsah a zloženie, je potrebné sledovať a prijímať iba zdravé a telu prospešné látky. Zabezpečíme si tak organizmus, ktorý bude v dobrej kondícii a zdravý, no iba zdravé potraviny nestačia, doplniť ich môžeme aj výživovými doplnkami. Samozrejmosťou je dostatok primeraného pohybu.

Lieky netreba hltať vo veľkom

Človek bojujú s mnohými zdravotnými ťažkosťami, niektoré je možné vyliečiť rýchlo, ale s niektorými sa trápime dlhé roky a výsledok býva rozpačitý. Horšie však je, že pri mnohých chorobách si nie sme istý podnetmi, ktoré majú na ich vznik vplyv, a teda aj liečenie býva zložité. Pri každom neduhu však platí zlaté pravidlo prevencie, ktoré zahŕňa už dobre známe zmeny v životnom štýle, odbúranie stresu , zdravé stravovanie spolu s dostatočným spánkom a primeranými pohybovými aktivitami.

O včelej materskej kašičke už počul každý, no jej účinky na vlastnej koži musí vyskúšať každý sám. A určite budete spokojní a hlavne prekvapení v akom širokom spektre dokáže pomôcť. Na trhu neexistuje veľa produktov s podobným zložením aké má materská kašička Nutrifit, jej účinky sú viditeľné pri psychických aj fyzických problémoch, má protizápalové účinky, odbúrava bolesti hlavy, pomáha znižovať hladinu zlého cholesterolu, posilňuje imunitný systém, pomáha regulovať inkontinenciu moču či prispieva k celkovej duševnej pohode.

Na trhu sú mnohé doplnky výživy

Eshop ponúka ROYAL JELLY STAR – včeliu materskú kašičku pre duševnú pohodu s vitamínmi A, C, D, E, B, minerály, nukleové kyseliny či aminokyseliny. Upokojuje prejavy astmy, ochorenia obličiek, pečene či pankreasu, zmierňuje kožné ochorenia, prejavy menopauzy u žien či inkontinenciu moču, vaginálnu suchosť, pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky a celkovú vitalitu. Kašička je vo forme toboliek, ktoré sa užívajú 1 až 2x denne pri jedle, ale nie sú vhodné pre deti do 14 rokov, ale ani pre dojčiace či tehotné ženy. Uvedenú odporúčanú dennú dávku nie je vhodné prekročiť, spolu s týmto výživovým doplnkom však treba prijímať aj zdravú stravu a dostatočne sa hýbať.

Podobné príspevky