Masáž lingamu prečo ju vyskúšať

Masáž lingamu sa zamieruje na mužský pohlavný orgán, masér/ka používa pri práci svoje ruky alebo hračky ktoré vás lepšie uvoľnia pri tejto masáži používajú tiež olej. Klienti ktorý chcú zažiť túto masáž si môžu vybrať čo presne by chceli aby ich masérka pri masírovaní nosila. Lingam masáž je tiež známa ako „tantrická“, „erotická“ alebo jednoducho „masáž penisu“. Je potrebné naplniť človeka životnou energiou, aby zo svojho lingamu čerpal maximálny relax a šťastie. Okrem toho nemožno ignorovať terapeutický účinok chirurgického zákroku. Koniec koncov, odborníci tvrdia, že na mužskom penise je veľa akupunktúrnych bodov, ktoré sú spojené s vnútornými orgánmi.

masáž

Pôsobením na nej počas masáže zlepšuje stav vnútorných orgánov. Použitie masážneho oleja počas masáže má mnoho výhod. Sú zvlhčujúce a upokojujúce a sú obzvlášť dobré pre tých, ktorí majú citlivú pokožku alebo problémy spôsobené nadmerným trením. Navyše pomáhajú zmierniť stres, zatiaľ čo eukalyptus upokojuje boľavé svaly po tréningu. Počas masáže lingamu môžu esenciálne oleje pomôcť zvýšiť povedomie a vzrušenie vášho partnera. V prvom rade by sa mal človek, ktorý masíruje, snažiť čo najviac relaxovať. Najlepšie je ležať na chrbte s vankúšom pohodlne pod hlavou alebo zadkom. Dnešní masážni terapeuti praktizujú rôzne techniky odvodené od starovekých metód.

masáž lingamu

Z týchto koreňov zostávajú inšpirovaní účelom, ktorý pestovali pred stáročiami – pomáhať druhým liečiť ich fyzické a duševné zdravie a zažiť vyššiu kvalitu života. Masáž nie je možné dopriať človeku bez pokojného prostredia. Miesto kde masérka vykonáva svoju prácu, musí mať pokojnú a upokojujúcu atmosféru. Účinkujúci často uprednostňujú masáže s meditatívnou hudbou na pozadí. Nohy by ste mali mať rozkročené, s pokrčenými kolenami, čo umožní partnerovi úplný prístup k vašim genitáliám. Tiež je dôležité pamätať na dýchanie – čím hlbší a pokojnejší dych, tým ľahšie sa telo uvoľní a tým účinnejšia bude masáž.

Podobné príspevky