Prepravte kvapaliny bezpečne

Mnoho ľudí uprednostňuje v dnešnej dobe vlastné podnikanie pred tým, ako by mali pre niekoho pracovať. Majú firmy, ktoré sa zaoberajú rôznymi službami a zároveň vyrábaním nejakých produktov, ktoré sú určené na predaj. Pri niektorých výrobách pracovníci potrebujú rôzne tekutiny, ktoré nie je ľahké prepraviť a môže sa stať, že ublížia okoliu. Rozmýšľate, ako tieto potrebné tekutiny bezpečne prepraviť bez ujmy na zdraví? Vyskúšajte preto IBC kontajner Schoellerallibert.

Chemická kvapalina

IBC kontajnery spoľahlivo uskladnia a prepravia všetky potrebné kvapaliny. Ceny týchto kontajnerov sú pomerne nízke a tak vám ušetria mnoho nákladov. Kvôli nízkej cene sa však nemusíte obávať, že by boli tieto kontajnery nekvalitné, práve naopak. Sú odolné voči nebezpečným látkam a zároveň aj voči mechanickému poškodeniu a korózií. Kontajnery s objemom 1000 litrov sú využívané na uskladnenie a prepravu chemických, agrochemických, kozmetických a farmaceutických kvapalín. V niektorých prípadoch ich viete využiť aj ako zásobník na vodu, no na toto sú vhodné priamo IBC kontajnery na vodu.

Rôzne druhy chemikálií v menšom množstve

Manipulácia s týmito kontajnermi je jednoduchá v priebehu celého procesu logistiky. Kontajnery typu Combo sú skladacie a ponúkajú nižšie náklady na prepravu a hygienickú prevádzku. Navyše majú aj menší dopad na životné prostredie, oproti iným. Môžete si ich kúpiť a mať tak v osobnom vlastníctve a využiť ich kedykoľvek na čokoľvek bez obáv, ak by ste ich náhodou poškodili. Avšak si môžete tieto kontajnery zabezpečiť aj tak, že ich po čase vrátite, pretože sú vratné. Viete si vybrať medzi kontajnermi, ktoré ponúkajú rôzne objemové množstvo. Sami sa rozhodnite, či vám stačí menší kontajner, alebo potrebujete väčšie množstvo tekutiny a tak aj kontajner s väčším objemom. Rozhodnite sa práve pre IBC kontajnery Schoeller Allibert a budete vďačný za to, že šetríte životné prostredie a zároveň sa potrebné kvapaliny ku vám dostavia bez problémov a dobre uschované.

Podobné príspevky