Novinky

Viazanie Marker

 

                       

 

MARKER KINGPIN PRINÁŠA REVOLÚCIU V OBLASTI PINTECH VIAZANÍ S CERTIFIKÁTOM OD TÜV (ISO 13992:2007), KTORÉ ZÍSKALO AKO PRVÉ PINTECH VIAZANIE NA 


Bezpečnosť a ochrana, fantastický výkon vďaka dokonalému prenosu energie, absolútne pohodlie ako v lyžiarskom režime, tak aj v režime stúpania. To sú tri základné charakteristiky tohto nového vládcu.

  

 Viac informácii nájdete v našom článku tu.

 

 

Prečo si vybrať Völkl?

Made In Germany               


Hlavná továreň firmy Völkl v Straubingu je považovaná za najmodernějšiu továreň na výrobu lyží na svete. Predstavuje kvalitu a presnosť spojenú so značkou „Made in Germany”. Ako jediný popredný výrobca lyží, ktorý stále vyvíja a vyrába lyže v Nemecku, považuje Völkl označenie „Made in Germany” za závazok vynikať v tom, čo robíme a túto kvalitu prenášať k našim zákazníkom. Už viac ako 90 rokov, generáciu za generáciou, sa každý gram nášho zápalu pre vec premieňa do kolekcií skvelých lyží. Vďaka našej geografickej polohe máme ideálne možnosti vysporiadať sa s mnohými nástrahami, ktoré sú s vývojom a konštrukciou lyží spojené, a túto konkurenčnú výhodu  ( oproti továrňam ostatných výrobcov v Číne ;) využíváme na maximum.

The Eco Statement

Ako značka vyrábajúca vybavenie pre zimné športy sme si viac než vedomí zodpovednosti, ktorú máme k životnému prostrediu a k jeho ochrane –  podľa toho, taktiež aj jednáme. Sklznice vyrobené zo 100% recyklovateľných materiálov, čo nejmenšie množstvo živice, vrchná vrstva neobsahujúca plasty a hrany vyrobené až zo 60% recyklovanej oceli – vďaka všetkým týmto faktorom získala značka Völkl na veľtrhu športových produktov ISPO trikrát za sebou ocenenie Eco Responsibility Award. 

Najnovší lyžiarsky HIT vo Freeride lyžovaní - Mantra za akciovú cenu tu.

Najobľúbenejšie dámske lyže široko ďaleko - Viola v novom, ešte príťažlivejšom dizajne za super cenu tu.

Najpredávanejší univezál v tohto ročnej edícii - RTM 84 tu.

 

 

 

Realsport s.r.o.Distribučný sklad:
Bojnícka 16/A
831 04 Bratislava
Slovakia
Ul.1.mája 105,
031 01 Liptovský Mikuláš
Informácie: 0911 977 482, 0904 703 336