Skinny čierne jeansy

Jeansy sú populárnym módnym kúskom už niekoľko desiatok rokov, a to práve kvôli nesmiernej variabilite farieb, strihov a kombinácií. Avšak ktoré jeansy sú medzi ženami najobľúbenejšie? Black jeans skinny – pretože dokážu dokonale vykresliť sexi postavu. Nemusíte pritom disponovať dokonalými krivkami, skinny jeansy sú priliehavé a dokážu sa skvelo prispôsobiť. Čarom je zvoliť si správnu veľkosť, pričom treba podotknúť, že tento model je vyhľadávaný u žien bez ohľadu na vekovú kategóriu či typ postavu. Opticky vedia predĺžiť nohy, zdôrazniť príťažlivé boky a nižším ženám pridať aj pár centimetrov dĺžky.

čierne jeansy

Skinny rofile sú jeansy so zúženou nohavicou a sú vhodné aj pre tie najnáročnejšie klientky. Naša spoločnosť BIG STAR zaradila tieto jeansy do svojej ponuky v rôznych variáciách, farbách či vzoroch – vybrať si môže skutočne každá z nás. Zvlášť vydarenou kombináciou sú skinny jeansy v čiernej farbe skombinovateľné prakticky so všetkým. Ich obrovskou výhodou je možnosť kombinovať podľa vašej nálady, vkusu či spoločenskej príležitosti. Chystáte sa na neformálne stretnutie, do mesta, na rande, pracovnú večeru, koncert, do kina, na nákupy či posedenie s priateľkou?

skinny black jeans

Môžete si vybrať elegantný, ležérny, extravagantný, zvodný, ženský, ale aj pohodlný a športový štýl. Jeansy môžete kombinovať so šatami, bláznivými tričkami, elegantnými kabátikmi, nápaditými doplnkami. Jeansy sú základ vášho šatníka, základom každej modernej, štýlovej ženy. Nájdete u nás napríklad skinny fit nohavice s nízkym alebo vysokým pásom či vzormi – kombináciou s topánkami na vysokom podpätku určite zaujmete. Skinny jeansy sú vhodné na sezónne či celoročné nosenie a nevyjdú z módy, pretože sú skutočne univerzálne. Môžete ich nosiť každodenne alebo na špeciálnu príležitosť. K dispozícii máme napríklad tieto modely :

dámske skinny jeans ADELA 358 – 70 eur

dámske skinny jeans ADELA 455 – 35 eur

dámske skinny jeans CLARA 358 – 50 eur

Ponúkame aj mimoriadne výhodnú zľavu – 25% zľava na všetko pri nákupe od 2 kusov. V prípade záujmu viac informácií získate na uvedenej webstránke, ako aj možnosť objednávania.

Podobné príspevky