Couple Tantra alebo masáž pre dvoch

Tantrická masáž ponúka jedinečný spôsob uvoľnenia sa. Pokiaľ hľadáte spôsob prepojenia mysle s telom a duchom v jeden moment po zdanlivo nekonečnú dobu trvania, práve tantrická masáž je to, po čom túžite. Prebieha pri minime svetla, zmyselnej hudbe a šikovnom naolejovanom tele krásnej spoločníčky, ktorú si sami určíte ešte pred rezerváciou masáže a návštevou salóna. Salón Magic Tantra sa nachádza v Bratislave, konkrétne na Ventúrskej ulici a je otvorený celý pracovný týždeň vrátane víkendov od 9:00 hodiny rannej až po 23:00 nočnú hodinu.

masáže

Na výber dostanete celkom desať masáží, spomedzi ktorých si zaručene vyberiete tú, ktorá Vám bude vyhovovať a bude čo najbližšie Vaším predstavám a skrytým túžbam. Nehovoriac o tom, že pokiaľ si vyberiete masáž, čo naozaj nebude jednoduché vzhľadom na pestrú ponuku s množstvom rozličných a luxusných služieb, nastane moment, keď si musíte zvoliť aj jednu z krásnych mladých žien – masérok, ktoré Vám budú robiť spoločnosť a doprajú Vám nezabudnuteľný zážitok z návštevy. Magic Tantra ponúka aj možnosť masáže pre dvoch, takzvanú Couple Tantra. Minimálne trvanie začína na deväťdesiatich minútach, maximálne končí na stopäťdesiatich.

masáž

Táto masáž je dokonalou možnosťou pre páry, ktoré chcú okoreniť svoj sexuálny život a priučiť sa umeniu tantrických masáží. Celý program prebieha pomocou techniky telo na telo a okúzľujúca tajomná atmosféra tomu všetkému dodáva ten správny šmrnc. Zamestnanci Magic Tantra sú perfekcionisti so zmyslom pre každý detail, preto Vám na spríjemnenie týchto krásnych chvíľ bude ponúknutá fľaša sektu alebo vína – podľa Vášho výberu a preferencií a k tomu i čokoládová pochúťka. Tá dodá masáži ešte väčšiu intenzitu, nakoľko je práve čokoláda známa aj pod prívlastkom,,Kráľovské afrodiziakum pre obe pohlavia´´. Tak čo? Idete do toho?

Podobné príspevky