Výška a vek sú len čísla

Vzťahy sú v dnešnej dobe pomerne často riešená téma. Niektoré ženy sa hanbia ísť so svojím mužom na ulicu, pretože sa boja toho, čo o nich ľudia povedia. Prečo však riešiť takéto primitívne veci? Pokiaľ muža milujete, mali by ste ho brať takého, aký je. Predsa on nemôže za to, že sa nenarodil v bohatej rodine, alebo nenarástol do výšky 2 metrov.

Pokiaľ muža milujete, nemali by ste riešiť vek alebo výšku. Vek v tomto prípade určite nehrá rolu. Niektorí muži aj keď sú mladší, majú vyspelejšie zmýšľanie ako tí, čo sú od nás starší. Nie nadarmo sa vraví, že muži dospievajú omnoho neskôr ako ženy. Samozrejme toto neplatí pri všetkých, ale väčšina sa v tom určite nájde.

Herec Daniel Radcliffe s priateľkou

Na svete je mnoho žien, čo má od seba mladších a nižších partnerov. Preniesli sa cez to, nakoniec im bolo jedno, čo si o nich ľudia šepkajú a teraz žijú šťastne. Prečo teda nehodiť za hlavu to, ako sa ľudia na vás pozerajú? Predsa nebudú oni žiť s ním, ale vy. Vážte si teda, aký ten muž je a nezaoberajte sa zbytočnosťami, ako je vek a výška.

Niektoré ženy si však na toto potrpia, pretože si myslia, že nemôžu nosiť ich vytúžené topánky na podpätku. Prečo by ale nemohli? Mnoho slávnych hercov zo zahraničia žijú presne v takomto párovom rozložení a predsa nosia to, čo chcú. Chodia na ulicu bez hanby a užívajú si každú spoločne strávenú chvíľu. Niekedy vám takýto partner dá omnoho viac, ako nejaký, po akom túžite, no viete, že ho nikdy mať nebudete. Vek a výška sú len čísla.

Šťastný vzťah medzi mužom a ženou

Niektoré ženy a muži sa boja o takomto vzťahu povedať aj svojej rodine, pretože by ich vysmiala. Avšak dobrá rodina by to mala všetko pochopiť a povedať vám, že keď sa milujete, tak nech sa nevzdávate tejto vašej lásky. Určite sa nájdu ľudia vo vašom okolí, ktorí vás podporia a doprajú vám šťastie.

Ak takýto muž pre vás robí to, čo vám vidí na očiach, určite sa nezaoberajte číslami, ale dajte mu šancu a uvidíte, že tento vzťah bude omnoho krajší, ako ste si mysleli.