Čerstvé jedlo priamo k vám

Ak vás napadne hlad a práve sa nachádzate v práci alebo kdekoľvek inde a jedlo sa vám nechce pripravovať, máme pre vás riešenie.

Predstavujeme vám našu tradičnú reštauráciu Gurmánsky dvor u Oravca. Naše jedlo je vyrobené zo špičkových, čerstvých surovín, ktoré sú starostlivo vyberané a pripravované v našom profesionálnom kuchárskom štúdiu. Naše jedlá sú zdravé a vyvážené, čo znamená, že sú vhodné pre všetky vekové skupiny. Prinesieme vám jedlo priamo k vám domov alebo do vášho pracoviska, aby ste si mohli vychutnať čerstvé, vyvážené a zdravé jedlo bez toho, aby ste museli niekam vyraziť.

čerstvé jedlo

Odporúčame vám navštíviť našu reštauráciu Gurmánsky dvor u Oravca Reštaurácia, donaska jedla Bratislava Ruzinov https://www.gurmanskydvor.sk/. V tejto reštaurácii vám ponúkame kvalitné čerstvé obedové menu s množstvom chutných jedál, ako sú ryby, mäso, zelenina a rôzne druhy polievok. Menu sa často mení podľa sezónnych ingrediencií a estetického pohľadu. Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca je tiež veľmi cenovo dostupná pre všetkých.

donáška jedla

Rád Vám objednáme obľúbené jedlo. Môžete nám poslať svoju objednávku e-mailom alebo nás kontaktovať prostredníctvom našej online objednávkovej stránky. Ak máte otázky ohľadom cien, príchodu jedla alebo čohokoľvek iného, neváhajte nás kontaktovať. Sme veľmi radi, že vám môžeme doručiť jedlo kdekoľvek ste. Naše doručovanie je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky jedál, zadať svoju adresu a my vám jedlo doručíme priamo k vám. Naši dodávatelia jedla sú rýchli a spoľahliví, takže môžete byť istí, že jedlo príde včas. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme. Rozvoz jedál funguje každý pracovný deň od pondelka do piatku od 10:30 do 14:00. Donáška obedového menu sa vykonáva najmä v okolí Ružinova a Prievozu, no pri väčšom odbere a vzájomnej dohode, je možný dovoz jedál aj do iných častí Bratislavy.