Syn objavil neveru

Od augusta som s deťmi sama, do teraz sme riešili striedavú starostlivosť. Syn má svoj tablet, kde sa mu ex prihlasoval na fb. Stále synovi chodili správy a prišiel s tým tabletom, že tatko si s niekým píše. Viem že som ho mala hneď odhlásiť ale stále mu naskakovala správa s fotkou ženy. Nedalo mi to klikla som na Messenger a zistila, že mal po celú dobu nášho vzťahu ženu a stále ešte spolu sú. Písal jej o mňa všetko, čo robíme, aký je náš intímny život, vedela o nás všetko, sťažoval sa, robili vtipy na mňa ,ona na toho svojho zas .Ako som k ničomu a ako mu leziem na nervy .Posielali si pusinky na dobrú noc srdiečka ,fotky našich detí i jej dieťa a ako sa na seba teší , dohovárali schôdzky aj ako dá tomu svojmu manželovi dieťa strážiť aby mali čas na seba.

s

Ja to nechápem prečo so mnou šiel toľko rokov do postele, bol spokojný ale jej povedal toľko nechutných veci o mňa, ako to mohol on urobiť a ona tomu svojmu manželovi, tiež zadaná s malým dieťaťom a zničí vzťah. Nečítala som všetko, pretože mi z toho je zle, odhlásila som ho a odinštalovala fb, ľutujem že som si to chcela vôbec prečítať. Vlastne stále nemôžem uveriť tomu, že by niečoho takého bol schopný. Na druhú stranu ale mám dôkaz a kedykoľvek si na to spomeniem, je mi z toho zle a na zvracanie.

s

Nie som si vedomá toho, že by som urobila nejakú chybu, všetko, čo potreboval, mal u mňa. Denne mal navarené, upratané, sex mal tiež. Preto nechápem to, z akého dôvodu to urobil a asi nikdy nepochopím. Občas sa cítim hrozne. Jediné, čo ma drží nad vodou, je môj syn, ktorý mi vo všetkom pomáha a som mu za to strašne vďačná. Nejakým spôsobom mi príde, že absolútne nemám šťastie na chlapov. Bohužiaľ to je asi môj osud. Dúfam, že raz stretnem niekoho, kto si ma bude vážiť a bude mi verný. Strašne veľmi si to prajem, tak možno sa to jedného dňa aj splní, snažím sa tomu veriť stále.