Radosti z jari

Jej konečne sa môžeme jarne vyblázniť byť farebný nie fádny máte v trendoch jemné ale aj sýte farby hlavne na leto vzrušuje vo mne COLL myšlienky chceme vyhrať farby farbičky kvety kvietočky. Vo váze mám narcise, fialky, púpavu pomaly budú už aj tulipány je to ako dúha lásky. Už sa teším na sukne, šaty taktiež kostýmy a lodičky. Hlásia konečne teplé počasie už je na čase už tých pochmúrnych dní bolo dosť pršalo vetrisko fúkal už treba slniečko. Dnes je slniečko  15 stupňov hurá. Síce ešte hlásia dážď už pomaly budeme asi plávať. Už nech sú len teplé dni . za dva týždne bude Veľká noc a šibačky ako sa hovorí ŠIBY RYBY KUS KOLÁČA OD PEKÁČA A PO VAJIČKU DAJ. Tak si ľahnúť na lúku medzi kvety a meditovať tam relaxovať to by bolo super bez starostí a problémov nič nerobiť mimo ľudí byť.

pestrá paleta

Aj naše doliny sú také v lone prírody a doniesť si opaľovací krém tiež slnečné okuliare možno tak LEHATKO síce nie leto je jar ale dá sa trochu chytiť vitamín D. Zajtra mamku vytiahnem von na slnko. Tento týždeň ale ako každý týždeň majú super témy v nákupných maniačky teraz nesie názov v preklade čiernobiely film minule bola téma športový šik takpovediac športová elegancia ja moc športové kúsky nemusím nie som športový typ ženy preferujem eleganciu niekomu hlavne mladým ľudom sa to zdá zastaralé moc konzervatívne no každého vkus aj vec. Ja by som si na seba nedala tepláky ani zadarmo fuj ešte tak nejakú peknú súpravu možno na výlet. Ja skôr legíny mám v rôznych farbách ale na to niečo dlhšie alebo v zime bod bundu. A aj v zime nosievam teplé pančuchy a sukne nech sa sediačky čudujú dedinské ženy nerozumejú móde ani za máčny mak.

lúka púpav

Ja by som si objednala na jar dvoje pekné topánky MOKASINY BLEDOHNEDEJ FARBY NA OPATKU A DRUHE SKORO AKO BALERINKY OBE MAJU URCITY OPATOK. Rýchle dopisujem lebo sa mi kráti čas ten je ako živý bič pred ktorým niet úniku. Milujem farbu modrofialovú ako kvet MODRICA ale najradšej mám bielu, žltú ale podstate všetky. Ja by som nezniesla pochmúrny čierny šatník fuj . ja mám rada aj keď tón v tóne ale farebnosť mám pre módu cit nákupy to je moje oblečenia aj topánok ale celkovo milujem nakupovanie. Ale v rámci normy nakoľko tie financie nie sú vysoké. Chcem si podať KENO alebo niečo také pokúšať šťastie ako ten na Východnom Slovensku náhodné čísla TIPOS a vyhral 5000 000 eur krupica to by bodlo nemusela by som do smrti pracovať mať tak také šťastie ako sa hovorí že aj na somára raz sadne šťastie niečo je na tom pravdy ono jasné že nemôžu dať do éteru kto to je lebo by išli po ňom.