Upratovanie kancelárií

Naša firma ponúka upratovacie služby v domácnostiach, verejných a neverejných priestoroch, bytových domoch, vrátane kancelárií a úradných miestností. Prostredie, v ktorom pracujete, kde podávate požadovaný výkon a plníte svoje úlohy, vyčistíme a upraceme, aby sa vám pracovalo lepšie a jednoduchšie. Tím našich pracovníkov, ktorí podávajú potrebné výkony a majú skúseností s upratovaním daných priestorov, sa zameriava na utieranie prachu, vysávanie a umývanie podlahy. Do dokumentov a spisov, rozložených na vašom pracovnom stole pochopiteľne nezasahujeme, takže sa nemusíte obávať, že by sme vám narušili určitý harmonogram a rozloženie potrebných listín a pomôcok na pracovnej doske.

upratovanie zasadacej miestnosti

Podávame výborné výsledky, takže si môžete byť istí, že s nami, s využitím našich služieb a pracovníkov, budete spokojní. Pracujeme cez týždeň, ako aj cez víkendy, sviatky, v ranných či večerných hodinách. Stačí nás kontaktovať, môžete zvoliť komunikáciu prostredníctvom telefónu alebo emailu a dohodnúť sa na konkrétny čas. Vykonávame upratovanie kancelárskych priestorov jednorazovo, v prípade potreby a záujmu sa vieme dohodnúť aj na opakovanom a pravidelnom upratovaní. Čo sa týka samotných pomôcok potrebných na našu prácu, zaisťujeme si ich sami, takže v tomto smere sa nemusíte o nič starať.

upratovanie kancelárskych priestorov

Pani určená na upratanie vašej kancelárie si so sebou donesie všetko potrebné. Čistiace prostriedky, ktoré používame sú kvalitné a účinné. V prípade záujmu o vykonanie extra práce, ako je napríklad umývanie okien, sa vieme vopred dohodnúť a vyhovieť vám vo vašich požiadavkách. Upratovanie kancelárií cenník nájdete na našej internetovej stránke, kde okrem iných dôležitých informácií o našich službách, nájdete aj základný cenník, ktorý sa vzťahuje na jednotlivé čiastkové služby, ktoré si u nás môžete objednať. Vaša kancelária bude svieža, čistá, voňavá a pripravená na vykonávanie vašich pracovných povinností. Ak vám to vaša pracovná náplň a časové rozpätie nedovoľuje, nemusíte sa trápiť upratovaním, naša firma to urobí za vás na jednotku.

Podobné príspevky