Ozdobte svoju svadobnú pálenku

Na to, aby ste s niekým mohli žiť v jednej domácnosti nemusíte mať papier o manželstve. Môžete žiť ako partneri a nemusíte byť svoji. No priznajme si kto by nechcel svadbu? Kto by si nechcel vziať partnera, s ktorým je už roky a s ktorým chce prežiť aj zvyšok svojho života? Berieme sa najmä preto, aby sme tomu druhému sľúbili vernosť a lásku. Nie kvôli nejakému papieru alebo kvôli tomu, lebo to chcú naši blízki. Svadba by mala byť niečo, čo obidvaja chcú a sú s tým stotožnení. Nie je nič krajšie, ako svadba dvoch mladých ľudí. Na tento veľký deň sa ale treba aj patrične pripraviť.

novomanželia

Niektoré páry začínajú svadbu organizovať aj niekoľko rokov pred samotným veľkým dňom. Potrebné je zabezpečiť fotografa, kameramana, výzdobu, koláče a kapelu. A myslíte si, že to je všetko? To sa mýlite. Veľmi dôležitou súčasťou každej svadby sú svadobné tlačoviny. Svadobné tlačoviny predstavujú súhrn tlačených informácií, ktoré využijete počas celej svadby. Ide o svadobné oznámenia, pozvánky ku stolu, svadobné menu, menovky či svadobné etikety na pálenku a koláče.

Svadobné etikety na pálenku by mali byť samozrejmosťou.

obrúčkya

Využijete ich už pri rozdávaní výslužky, kedy by každá fľaša s vínom či pálenkou mala byť označená svadobnou etiketou. Svadobná pálenka by mala byť označená aj na samotnej svadobnej hostine. A čo by malo byť na etikete na pálenku napísané? Najmä vaše mená. Väčšina párov udáva na etiketu aj dátum ich svadby. Takáto ozdobná fľaša môže byť milou spomienkou aj niekoľko rokov po vašej svadbe. Stránka kgraphicsoul.sk ponúka služby tlače svadobných etikiet na pálenku ako aj tlač ďalších svadobných tlačovín. Navštívte stránku graphicsoul.sk a dozviete sa viac o ich produktoch. Pozrite si aktuálnu ponuku a určite vás nejaký design osloví. Potom sa už môžete len tešiť na kvalitné produkty za rozumnú cenu.

Podobné príspevky