Čistá kanalizácia

Nie je nič horšie v danej chvíli, ako keď sa Vám upchá kanalizačné potrubie a Vám sa splašky začnú tlačiť späť do Vášho domu, bytu, kancelárie, predajne či reštaurácie. Výlevky a sprchy môžu razom nadobudnúť neželaný obsah z kanalizačného potrubia. Takáto nepríjemná záležitosť môže nastať kedykoľvek, no zväčša tomu predchádzajú malé znamenia, ktoré netreba prehliadať. Zväčša sa jedná o zvláštne zvuky pri splachovaní a pri umývaní riadov kým voda odteká do odtoku, poprípade sa Vám po odzátkovaní umývadla voda pomaly tratí a odteká pridlho než bežne alebo v tom horšom prípade sa môže stať, že voda neodteká vôbec a skôr práve spláchnutá toaleta začne svoj obsah doslova prelievať mimo, poprípade výlevka sa začne napĺňať neželaným obsahom. Toto upchávanie kanalizačných a odtokových potrubí môžu spôsobiť splašky napríklad z výleviek a kuchynských drezov, kde nečistoty a mastnota sa pomaly usádzajú na stenách potrubí a tým ich postupne časom zanášajú viac a viac, poprípade sa môže nechcene dostať trebárs spláchnutím sociálneho zariadenia do potrubia predmet, ktorý tam nepatrí a ten spôsobí jeho upchatie a niekedy môže dôjsť až k jeho poškodeniu.

voda umyvadlo

V každom prípade Vám ponúkame naše služby spojené s monitoringom kanalizačných potrubí a následným zistením jeho rozsahu poškodenia.

Takýmto monitoringom môžete týmto nechceným problémom predísť aj preventívne. Preventivita nie je nikdy na škodu, skôr naopak.

Ponúkame Vám čistenie a krtkovanie ve Voderanech https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-voderany-ab/:

– kanalizácie a potrubí

– upchatého WC odtoku

– umývadiel a drezov

– kanalizačných stúpačiek

– odpadových guličiek v sprchách a práčovňách

– dažďových zvodov

kanalizácia poklop

Taktiež ponúkame kompletné inštalatérske práce ako sú: – montáž WC

– montáž sanity

– rozvody kanalizácie

– opravy kanalizácie

– rekonštrukcia starých kanalizácií

Naše pôsobenie sa nachádza vo Voderanoch a ich blízkom okolí. Volajte nám kedykoľvek, sme Vám k dispozícii denne.

Podobné príspevky