Basic kúsky

Móda je v dnešnej dobe najmä u mladších žien veľmi populárna. Na ulici môžeme vidieť množstvo mladých dievčat ale aj zrelších žien, ktoré sú oblečené podľa najnovších trendov. Trendy v obliekaní sa každoročne menia a ak ich sledujete určite budete neprehliadnuteľné. No nie každá žena sa nemusí cítiť v módnych výstrelkoch dobre. Niekedy nemáme na moderné trendy ani postavu. Preto by každá žena mala nosiť oblečenie, ktoré jej pristane, cíti sa v ňom komfortne a najmä lichotí jej krivkám. Nič nepokazíte, ak si zvolíte na svoje outfite obyčajné Basic kúsky.

 

nakupovanie

 

Čo sú Basic kúsky?

Basic alebo základné kúsky oblečenia sú tie, ktoré tvoria základ vášho outfitu. Sú jednoduché, nevýrazné, ale pritom veľmi vhodné a vytvoria krásny outfit. Aj v tomto prípade platí staré známe menej je niekedy viac. Preto nemusíte špekulovať nad výberom rôznych prepracovaných či farebných kúskov oblečenia, ale stavte radšej na klasiku a jednoduchosť. K základným kúskom oblečenia sa zaraďujú najmä tričká, tielka či roláky. V klasickej bielej, šedej či čiernej farbe budete aj tak výrazné a nič tým nepokazíte. Strih takýchto základných kúskov nie je rozhodujúci.

 

klobúk

 

Vyberať by ste mali podľa svojej postavy a podľa spodného dielu, s ktorým chcete tričko či rolák kombinovať. Mimoriadne obľúbené sú túto sezónu koženkové legíny. V kombinácii s bielym či čiernym obtiahnutý roláčikom sa budete cítiť v outfite pohodlne a svoje okolie rozhodne zaujmete. Pokiaľ si zvolíte jednofarebný outfit, nemali by chýbať doplnky vo farebnej variácií. Najčastejšie si zvolíme farebný akcent kabelky. No pokiaľ farby nie sú práve pre vás, čiernu môžete rozbiť aj zemitými farbami. Jar, jeseň a zima sú obdobiami, kedy sa vo vašich outfitoch nemusí objaviť žiadna výrazné farba. Móda a vkus je pre každého, stačí si len vybrať veci podľa svojho presvedčenia.