SMD LED žiarovky

LED svetlá sa dajú používať ako dekoračné osvetlenie, ale aj ako hlavné osvetlenie v miestnosti. Keď chcete nahradiť bežnú žiarovku LED osvetlením, SMD LED žiarovky sú pre vás to pravé. SMD LED žiarovky sú vlastne bodové svetlá, ktoré nie len že dokážu slúžiť ako doplnkové osvetlenie, ale aj ako hlavné svietidlo. LED žiarovky sú v porovnaní s klasickými žiarovkami oveľa viac šetrné voči životnému prostrediu a planéte, nevyžarujú škodlivé žiarenie, neobsahujú žiadne zdraviu ohrozujúce látky, majú dlhšiu životnosť a ich používaním dokážete ušetriť viac nákladov vynaložených na spotrebu elektrickej energie.

smd led svetlá

SMD LED svetlá sa dajú umiestniť skoro kdekoľvek, či už ako hlavné svetlo v spálni, izbe, kúpeľni, toalete, kuchyni a rôzne iné miesta. Sú taktiež aj skvelým doplnkovým svetlom k hlavnému svetlu, ako doplnok na vylepšenie interiéru. Okrem bytových priestorov sa dajú umiestniť aj na rôznych pracoviskách, v obchodoch a iných priestoroch. Veľmi populárne, hlavne v moderných domoch a bytoch, je ich vsadenie do sadrokartónu na strope alebo stene, vďaka čomu vyzerajú neviditeľne, ale zároveň esteticky, novodobo a moderne. Medzi výhody týchto bodových LED žiaroviek a rovnako aj ostatných druhov LED svetiel zaraďujeme ich farebné možnosti.

bodové led svetlá

LED svetlá sa predávajú v klasickej bielej podľa teploty – studená, teplá a neutrálna, ale aj v rôznych pestrofarebných možnostiach, dokonca aj v takých, ktoré blikajú, prechádzajú z jednej farby do druhej, prípadne ich viete prepínať z jednej farebnej teploty bielej do inej, menia farby alebo sa dajú stmievať, či majú rôzne iné efekty. Okrem toho ich veľkou výhodou je aj to, že sa dajú používať pomocou ovládača alebo aplikácie stiahnutej v mobilnom telefóne, či tablete. Nemusíte sa tak, pri ich rozsvietení, či zhasnutí alebo zmene farby ani len postaviť.

Podobné príspevky