Radi by ste si zadovážili rekreačnú chatku?

Ste aj vy typ na chatárčenie? Vyrástli ste so starými rodičmi na ich chate alebo vidieku a chceli by ste podobnú formu rekreácie aj pre seba? Skvelý nápad. Na Slovensku máme prírodu a chatárčenie veľmi radi. Radi trávime vzácny čas v krásnom prostredí a robíme si ho čo najviac komfortným. Mať chatu je dnes veľmi zaujímavá a aj lukratívna záležitosť. Mnohí svoje chaty prenajímajú a umožňujú tak aj ostatným stráviť čas v krásnom prírodnom prostredí v rôznych kútoch Slovenska.

chatka domček

I keď v tomto smere sme možno trochu konzervatívni, no miesto chaty, ktorú možno na pozemku nemáme, môžete mať veľmi pohodlne a najmä rýchlo, bez stavebných prác domček určený na rekreáciu v podobe mobilného domu. Mobilné domu sú dnes veľmi komfortnou a finančne výhodnou formou a možnosťou, ako mať chatku, prípadne záhradný domček a v niektorých prípadoch dokonca aj komfortné bývanie v domčeku. Domčeky sa dodávajú v celku, prevezú sa jednoducho kamiónom alebo na vlečke a umiestnia sa na mieste určenia odborníkmi. Svoj domček tak môžete mať určený na chatu a užívať si rekreáciu v prípade takmer hneď po zakúpení a dovezení na miesto. Navyše je už domček zariadenýa tak to máte vrátane zariadenia.

chatka v lese

Vezmime si napríklad Mobilný dom Sunsseker WA64 euro-mobilnedomy.sk, ktorý je určený na sezónnu rekreáciu napríklad. Má vchod a v obývacom priestore veľkú sedaciu súpravu aj s úložným priestorom pod ňou. V dome je všetko spravené minimalisticky a tak, aby sa využil každý pomaly centimeter priestoru. V tomto konkrétnom modeli je prerobený priestor z dvoch spální na jednu väčšiu manželskú spálňu. Mobilný dom má aj menší kuchynský kútik s drezom a priestorom na chladničku, ktorú už si musíte priniesť vy. No napriek tomu je to krásny útulný domček, ktorý je síce sezónny, ale môže vám priniesť nádherné chvíle strávené v prírode alebo v záhrade.