Masáže mužského lingamu

Hoc sú masáže erotického typu – vrátane tantrických masáží – okamžite odsudzované, nemali by ste ihneď podliehať predsudkom okolia! O tantrických masážach je dobre známe, že majú na ľudské telo a zdravie skvelé dopady, v niektorých prípadoch by sa dalo povedať až magické schopnosti. Naďalej sú však večne kontroverznou témou. Keďže sa budeme venovať masáží lingamu, pre začiatok si ozrejmíme a pôvod a podstatu tohto slova. Slovo lingam sa spoločne s pojmom joni používa ako bežné označenie v rámci tantrických masáží. Rovnako ako samotný prastarý tantrizmus a jeho učenie aj tieto dve slová majú korene v Indii.

Masáž

Názov lingam je označenie mužského pohlavného orgánu a joni je naopak označenie ženského pohlavného orgánu. Masáž lingamu ted a možno chápať ako masáž mužského pohlavného orgánu, čo často spôsobuje množstvo pobúrených reakcií. Dotýkanie sa pohlavných orgánov je pritom v tantre a tantrizme – filozofickom smere, ktorý uznáva nahotu ako prvotnú ľudskú prirodzenosť – úplne normálnou a obvyklou záležitosťou, pretože práve v týchto oblastiach sa nachádzajú dôležité energetické body. Tie dokážu organizmus správne a pozitívne naladiť a povzbudiť. Tiež človeka zbavujú negatívnych energií a nepríjemného napätia.

Masáž

Okrem toho, masáž lingamu ma priaznivé terapeutické účinky pre duševné zdravie a hneď niekoľko výborných benefitov, vrátanie vypudenia nadmerného stresu z organizmu. Pravidelne masáže tohto druhu zamerané na mužskú panvovú časť pomáhajú riešiť celý rad zdravotných problémov. Tento špeciálny druh rituálnej, zmyselnej a veľmi uvoľňujúcej masáže zlepšuje krvný obeh a zvyšuje hladinu kyslíka v krvi. To umožňuje bunkám rýchlejšiu regeneráciu. Masáž lingamu je veľmi účinným spôsobom pri liečbe impotencie a erektilnej dysfunkcie. Šikovné ruky masérky dokážu mužom počas jednej masáže privodiť multiorgazmus.

Podobné príspevky