LED pásy pre moderné osvetlenie kuchynskej linky

Kuchyňa je miesto, kde sa stretáva rodina najčastejšie. Jej teplo a útulnosť nás spája a správne osvetlenie kuchyne je preto dôležité.

Aj k tradičným kuchyniam už dnes patrí moderný typ osvetlenia.

dining-1809845_640

Osvetlenie kuchynskej linky je druhom elegantného a nadčasového LED osvetlenia vo forme LED pásov, ktoré Vám prináša veľa výhod. Oceníte nielen ich funkčnosť, široké možnosti využitia a to nielen v kuchyni, ale aj dlhú životnosť, nízku spotrebu a celkovo ich efektivitu.

Ponúkané LED pásy majú praktické využitie pri osvetlení kuchynskej linky, ale napríklad je vhodné ich umiestnenie v podhľadoch, v skriniach, v poličkách, takisto podsvietenie schodov pomocou LED pásov je veľmi praktické.

LED pásy sa dodávajú perforované a vy si ich viete nastrihať podľa Vašich požiadaviek. Pri osvietení kuchynskej linky oceníte možnosť použitia aj v problematických rohoch alebo namáhaných miestach.

Ponuka farebnosti je rôzna – vyberiete si bielu v tóne studenej, teplej alebo neutrálnej bielej a takisto náladové farebné odtiene vhodné skôr na osvetlenie kaviarní, hotelov, barov.

Do kuchyne sa odporúča biela farba osvetlenia. LED pásy pôsobia elegantne aj vďaka lištám a profilom, do ktorých sú vložené a zapustené a ktoré bezpečne odvádzajú teplo z osvetlenia.

kitchen-2400367_640

Reguláciu osvetlenia, jeho intenzitu a prechody svetle napríklad zo studenej bielej farby do teplej bielej dokážete pomocou diaľkového ovládača, čo je moderná a praktická výhoda. Najmä pri príprave jedla stačí stlačiť ovládač a nemusíte hľadať hlavný vypínač.

Odborníci Vám s výberom radi pomôžu a usmernia Vás. Medzi hlavné body pri výbere správneho LED pásika patria parametre:

Svetelný tok na meter, nie počet jednotiek LED na meter

Príkon

Záruka.

Ak použijete viac ako 5m LED pásika odporúča sa ho jeho zapojenie paralelne.

Ak renovujete kuchyňu alebo sa rozhodujete pre zmenu zvoľte si modernú formu osvetlenia pomocou LED pásov.